Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines

  • 28 m²
  • 1 slaapkamer
  • 1 badkamer

Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines Marseilles ligt op 8 km van het treinstation Marseille Saint-Charles en op 6 minuten te voet van het Musée de la Faïence.

Deze accommodatie is uitgerust met een flatscreen TV met satellietzenders en biedt comfort op de kamer, zoals strijkfaciliteiten en airconditioning. Dit appartement heeft een apart toilet en een douche voor uw comfort. Een haardroger zijn ook aanwezig in de badkamer.

Gasten die verblijven in de accommodatie kunnen gebruik maken van de zelfvoorzienende voorzieningen, waaronder een waterkoker, een koelkast en keukengerei. Zelfcatering faciliteiten omvatten ook koffie- en theevoorzieningen. Le Comptoir des Pecheurs als eetgelegenheid ligt binnen 600 meter loopafstand.

Dit appartement ligt op 4 km van het Villa en Park Magalone en op een korte afstand van het CIP Marseille congrescentrum. Het Fort Saint-Jean ligt op 15 minuten rijafstand van het appartement. Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines is te bereiken op een steenworp afstand van Engaliere bushalte.

Meer opties nodig?
Check Top hotels near Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines Marseilles
Duplex Bord De Mer La Madrague
Mobiele prijsaanbieding

Duplex Bord De Mer La Madrague

228 m van de accommodatie
Penthouse 2 Pieces Avec Terrasse Vue Mer A 150 M De La Plage
Mobiele prijsaanbieding

Penthouse 2 Pieces Avec Terrasse Vue Mer A 150 M De La Plage

8.7
Fantastisch 9 beoordelingen
253 m van de accommodatie
La Madrague - Vue Sur Les Massifs Des Calanques
Mobiele prijsaanbieding

La Madrague - Vue Sur Les Massifs Des Calanques

9.2
Schitterend 4 beoordelingen
375 m van de accommodatie
USD 256 USD 230
per nacht
    Hoe kom je bij het hotel

    Luchthavens

    Luchthaven Aix les Milles
    36 km

    Treinstations

    Treinstation Marseille Saint-Charles
    8 km

    Faciliteiten

    Internet

    • WiFi

    Parkeergelegenheid

    • Parkeerplaats

    In de keuken

    • Elektrische waterkoker
    • Keukengerei

    In de kamers

    • Zithoek
    • Koffie- en theefaciliteiten
    • Eettafel
    • Strijkfaciliteiten

    In de badkamer

    • Wasmachine

    Toestellen

    • Flat-screen TV

    Belangrijke informatie

    Inchecken: van 15:00 tot 20:00
    Uitchecken: tot 11:00
    Licentienummer13208026146AK
    Veelgestelde vragen
    • ❓
      Waar is Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines te vinden?
      Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines is naast het CIP Marseille congrescentrum gelegen.
    • ❓
      Welke beroemde attracties liggen er in de buurt van Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines?
      Populaire plekken in de buurt van Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines zijn onder andere het Fort Saint-Jean, het Villa en Park Magalone, het Stade Vélodrome.
    • ❓
      Hoeveel kost het om bij Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines te verblijven?
      De huurprijs van Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines is €107.
    • ❓
      Welke eetgelegenheden kan ik vinden in de buurt van dit appartement?
      Restaurants in de buurt van dit appartement zijn onder andere Le Comptoir des Pecheurs en Restaurant Le Pastre restaurants, gelegen op ongeveer 8 minuten lopen.
    • ❓
      Is er een wasmachine in Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines?
      Ja, bij Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines is een wasmachine aanwezig.

    Locatie

    Map
    Omgeving

    Luchthavens

    Luchthaven Aix les Milles
    36 km

    Treinstations

    Treinstation Marseille Saint-Charles
    8 km

    Bezienswaardigheden in de buurt

    Restaurants in de buurt

    Galerij

    Beoordelingen

    Als u in dit hotel logeerde, deel uw ervaring dan met ons

    Schrijf je beoordeling

    Schrijf je beoordeling

    Wanneer hebt u gereisd?

    Uw beoordeling

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Zeer slecht
    Uitstekend

    Uw details

    Waar komt u vandaan?
    Bedankt! Bedankt dat u de tijd heeft genomen om uw ervaring mee te delen. Uw beoordeling wordt binnenkort gepubliceerd.
    Naar beoordelingen
    Review is niet verzonden.

    Contacteer ons

    Als u meer dan 4 kamers nodig hebt, gelieve groepsboeking aan te vragen.
    Uw details
    Onderwerp
    Bericht
    Studio Terrasse Bord De Mer - Entre Calanques Et Collines Marseilles

    Kaart weergeven:

    Bezienswaardigheden
    Aanbevolen restaurants
    Openbaar vervoer
    Bedankt voor uw feedback
    Bedankt voor de aanmelding
    Sluiten